NB! Toodete saadavus võib ajutiselt erineda tegelikkusest – enne tellimuse vormistamist kontrollige palun vestlusakna/meili/telefoni kaudu toote saadavust.

Arvuti remont Tallinnas

Parandame ja hooldame mänguarvuteid, lauaarvuteid ja sülearvuteid. Remonti vajava arvuti saab meie töökotta saata kõikjalt üle Eesti.

Arvuti meieni toimetamiseks on kaks varianti:

Too arvuti töökotta

Too arvuti aadressile Paide tn 7, Tallinn.
Kaart ja lahtiolekuajad

Saada arvuti kulleriga (üle Eesti)

Saada arvuti meile kulleriga – kuller on mugav ja turvaline viis seadme saatmiseks meie töökotta.
Tallinna piires maksab kuller 5 eurot.
Telli kuller

Kaua kaua kestab arvuti remont?

Arvuti remont kestab tavaliselt 1-5 päeva. Lauaarvutitele on enamus varuosasid kohapeal või hulgilaos olemas. Päeva-paariga saavad valmis kõikvõimalikud tarkvara tööd, kõvaketta jms vahetused. Natuke kauem võivad aega võtta keerulisemad emaplaadi parandused, sest nende töödega on mõistlik jätta arvuti mõneks päevaks testima, et veenduda töö kvaliteedis. Kõige kauem võtab arvuti parandus aega siis kui töö vajab spetsiifilist varuosa kaugelt välismaalt. Olenevalt välisriigi kaugusest on varuosa tarneaeg 1-6 nädalat. Võtke ühendust ja anname hinnangu töö kestvusele.

Palju maksab arvuti remont?

Sajad kliendid on onPointis saanud suure mure kaelast minutitega ja täiesti tasuta. Mitmed vead suudame tuvastada ja lahendada isegi esimese kõne käigus. Tõsisema vea korral suunab teenindaja seadme töökotta, kogenud tehnikule. Paljud tõsised vead lahendame hinnaga 15-30 EUR + vajadusel varuosa hind. Suurte summade või uue seadme soetamise korral pakume ka järelmaksu võimalust.

Garantii

Pikaajaline kogemus ja head tulemused lubavad meil arvutiparandus töödele anda kaasa garantii kuni 1 aasta. Garantiitingimused on lihtsad: kas seade saab taas korda või makstakse täies ulatuses raha tagasi.

Spetsiifilised tööd

Oleme võimekad. Teostame keerulisi arvuti remont töid, mida enamikes töökodades ette ei võeta. Näiteks lauaarvuti videokaardi ja LCD monitori parandus, videokaardi temopatjade vahetus jne.
Soovi korral komplekteerime ka uue kvaliteetse lauaarvuti.

Mida vajame

Et arvuti remont kulgeks võimalikult kiiresti, siis too ainult lauaarvuti. Juhtmeid ja CD/DVD plaate pole vaja. Monitor ja teised lisaseadmed too vaid siis kui ka need vajavad parandamist. Lisaseadmetele tasub lisada kaasa kaablid ja võimalusel ostuga kaasa saadud CD/DVD-d.

Kulleri tellimine

Teenus sisaldab erimärgist “Ettevaatlikult”, tänu millele käsitletakse arvutit õrnalt. Seadme tagasi saatmine Tallinna siseselt maksab 5 eurot. Kui seadmele ise töökotta järele tulla, tagasi saatmise tasu ei ole.

Kulleri tellimiseks edasta meile oma andmed. Võtame esimesel võimalusel ühendust ja täpsustame üksikasjad: